Ліквідація Гіві: відома реакція ватажків бойовиків

поділитись
Екс- глава "народного ради" терористичної  організації "ДНР" Андрій Пургин побоюється за свою безпеку.

Екс- глава "народного ради" терористичної організації "ДНР" Андрій Пургин побоюється за свою безпеку.

Схоже, що жарт про "польових негренят" - ватажків бойовиків, які останнім часом дивним чином помирають, почав наганяти страху на тих, хто ще залишився в живих. Побоюватись за своє життя починають навіть колишні ватажки сепаратистів.

Зокрема, Андрій Пургин в ефірі російської радіостанції заявив, що вбивства бойовиків Арсена Павлова "Мотороли", Михайла Толстих "Гіві" і начальника "міліції ЛНР" Олега Анащенко є пунктами "доктрини стратегічних дій по Донбасу" РНБО України.

Пургин переконаний, що за загибеллю ватажків незаконних збройних формувань на Донбасі стоять українські спецслужби.

"Всі ми, активні учасники, повинні побоюватися, тим більше в України до мене давні рахунки. Але з іншого боку я не збираюся нікуди виїжджати. Я весь час перебуваю в Донецьку і дуже рідко виїжджаю в Ростов-на-Дону або Москву",- заявив Пургин.

Пургин також заперечив, що вбивства бойовиків і ватажків сепаратистів були причинами внутрішніх конфліктів в "ЛНР / ДНР".

Нервово відреагував на ліквідацію "Гіві" і Олександр Захарченко, який ще недавно так браво піарився на тлі трупів своїх бойовиків.

"Всіх ви нас не перестріляєте, все одно ми будемо приходити до вас мертві і вас вбивати,", - заявив ватажок терористів з приводу вбивства керівника незаконного збройного формування "Сомалі" Михайла Толстих з позивним "Гіві"

Як повідомляв сайт Знай.ua, вранці 8 лютого в окупованому Донецьку ліквідували одного з ватажків терористів Михайла Толстих, більш відомого під прізвиськом Гіві.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Андрій Пургин, Михайло Толстих, Олександр Захарченко, смерть Гіві
Вибір редакції, Суспільство
21.03.2018
Вибір редакції, Світ
21.03.2018
За останні два роки, стверджує декан, в медичному університеті відбулося чимало реформ без втручання з боку міністерства охорони здоров’я
0
0
15:06 21.03.2018
Це питання священнослужитель ставить всім, хто приходить до нього
0
0
14:55 21.03.2018
Бюджетні напрямки для України повинні були відкрити вже давно, але сторонам не вдавалося знайти компроміс
0
0
14:27 21.03.2018
Скільки це триватиме, невідомо
0
0
13:43 21.03.2018