Літак із сонячними батареями Solar Impulse 2 продовжує подорож навколо світу. Цього разу він перелетів Атлантичний океан та приземлився у Севільї, вилетівши з Нью-Йорку.

Як повідомила команда Solar Impulsе, цей переліт став найскладнішим. Він тривав 68 годин, а сам транспортний засіб опинився в іспанському місті лише сьогодні вдень.

Пілоти Solar Impulsе Бертран Пікар та Андре Боршберг повідомили, що спочатку вони планували долетіти до Парижу. Але такий переліт потребував кількох проходжень контрольних пунктів диспетчерів, а це значним чином ускладнювало подорож.

Цей переліт став вже 15 для Solar Impulsе. Для закінчення подорожі навколо світу літаку потрібно долетіти до Абу-Дабі з ОАЕ. Саме з цього міста почався перший світовий переліт на сонячній енергії.

Читайте також: Водолази орієнтуватимуться під водою в шоломі віртуальної реальності

Популярні новини зараз
Заберуть квартиру, машину та заблокують рахунок: ухилянтів можуть позбавити майна Аномальні морози та сильні снігопади: у лютому Україну накриє сильний холод Головне за 31 січня: пенсія стане недосяжною в Україні, генератори не врятують Київ, а штрафи від ТЦК збільшаться Поспішати в обмінники не варто: що буде з курсом долара та євро
Показати ще

Літак Solar Impulse 2 має 17 248 сонячних елементів. Конструкція вагою 2,3 тонни та з розмахом крил 72 метри здатна живитися енергією під час перельоту та розганятися до 140 км на годину.