Нардеп від ВО "Самопоміч" Єгор Соболєв заявив, що не вірить теперішньому Генеральному прокурору Юрію Луценку через те, що той є представником старої системи і не зможе нічого змінити не лише у справі розслідування злочинів Януковича, а й взагалі - доводити резонансні злочини до суду.

Відповідаючи на запитання журналіста про те, чи здатний Луценко повернути гроші Януковича, Соболєв відповів, що він цього не зробить, і саме тому нічого не зміниться, якщо суспільство саме не почне розслідувати цю справу.

"Тому я голосував проти його призначення. Але, заради справедливості, пройшло ще мало часу, щоб судити про ефективність дій Юрія Луценка. Втім, попередньо він був у цій політичній команді. Які шанси, що він буде це розслідувати?" - сказав Соболєв в інтерв'ю виданню "Радіо Свобода".

Читати також: Генпрокуратура арештувала автора схем Курченка

На думку Соболєва, навіть той факт, що Луценко очолював президентську партію, вже свідчить про його залежність від системи і нездатність самостійно приймати рішення.

"Їхні формальні посади насправді не означають, що там є розподіл гілок влади. Це одна зграя. Сергій Лещенко оприлюднив інформацію про те, що Юрій Луценко святкував своє призначення з Олесем Довгим, з Олександром Грановським, якщо я не помиляюся, і з іншими представниками клептократичних кланів. Яка ж це людина не з системи?", - наголосив Соболєв.

Нагадаємо, раніше Єгор Соболєв повідомив, що Петро Порошенко домовився "злити" люстрацію нардепів із "Опозиційного блоку" в обмін на їхнє позитивне голосування щодо змін до Конституції в частині судової реформи.