Автор "Акту проголошення Незалежності України", народний депутат України декількох скликань, відомий український дисидент, громадський діяч і політик Левко Лук'яненко висловив переконанння в тому, що в Криму та на Донбасі варто оголосити військовий стан, бо краще померти героєм, захищаючи свою країну, ніж бути московським рабом.

Відповідаючи на запитання журналіста про те, який вектор вирішення конфлікту на Донбасі обере Лук'яненко, політик відповів, що виступає за оголошення стану війни в Криму та на Донбасі.

"Я виступаю за те, щоб оголосити стан війни в Криму, а також у Луганській та Донецькій областях. А мінську групу наша дипломатія повинна перетворити на міжнародний орган зі звинувачення Росії в захопленні частини нашої території та в порушенні міжнародного права. І цей орган має зайнятися складанням плану репарацій на адресу Російської імперії, які вона повинна виплатити Україні за шкоду, заподіяну незаконними військовими діями", - повідомив Лук'яненко й додав, що захищати свободу варто ціною власного життя.

"Скажу так - нація повинна бути готовою до всього. Захищати свободу треба ціною життя. І боятися цього не потрібно. Треба брати приклад з фінів. Три мільйони фінів у 1939 році не злякалися 150-мільйонного СРСР. Тому що краще загинути у двобої, ніж повернутися в московське колоніальне рабство", - заявив Лук'яненко для видання "Апостроф".

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що "бандерівець" Порошенко став нічним кошмаром Путіна.

Популярні новини зараз

У Києві дівчину захопили в заручниці у власній квартирі - копи примчали за секунди

Львів'яни врятували від страшної долі 13 малюків: "Хотіли зняти шкури"

Солістка The Hardkiss Юлія Саніна у прозорому вбранні похизувалася ідеальними ніжками

Красуня з червоною стрічкою влаштувала танці на замерзлому озері посеред Карпат - "Це диво!"

Показати ще