Львівські активісти, які уже давно самотужки борються з незаконною вирубкою лісу, знайшли чергові ешелони з незаконною контрабандною деревини. Небайдужі львів'яни нарахували близько 5-6 потягів по 30 вагонів у кожному, завантажених деревиною різних порід.

На залізничній станції "Клепарів" у ‎Львові активісти вимагають перевірити законність перевезення вагонів з деревиною, які прямують на експорт. Вони нарахували близько 200 вагонів із різною деревиною ― грабом, березою, сосною, буком. На частині кругляку відсутні чіпи, якими повинна маркуватися деревина. Працівники залізниці відмовляються допускати активістів до вагонів. На місце прибула поліція, повідомляє ZAXID.NET .

За словами активістів, їм вдалося дізнатися, що частину деревини везуть на експорт в Румунію. Також на вагонах є надписи "в Румунію", "в Польщу".

За окремими документами, які їм показали працівники залізниці, деревина перевозиться з Тернопільщини, Житомирщини, Київщини, деяка - з Білорусі, а найбільше ― із Волині.

Читайте також: Пляжний сезон відкриється дощами

Перевірити, чи присутні чіпи для маркування лісу, активістів не допускають. Залізничники викликали на місце патрульну поліцію, а та вже слідчо-оперативну групу. Однак слідчі заявляють, що не мають права ініціювати перевірку деревини.