Шахтарі ДП "Львіввугілля" погрожують припинити відвантаження вугілля з 9 березня якщо уряд не виділить коштів для оснащення лави.

Про це сказав голова незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець, передає УНН.

Волинець зазначив, що в даний момент підприємство заблоковано і не має коштів.

"Шахтарі Львівщини вимагають від прем'єра Володимира Гройсмана виділити 200 млн грн на оснащення лави, провести ремонтно-відновлювальні роботи", - сказав представник профспілки.

Також він повідомив, що шахтарі шахти "Степова" ділянки конвеєрного транспорту відмовляються спускатися в забій без гарантій безпеки.

Популярні новини зараз
Про пенсію можна не мріяти: доведеться працювати до 75 років До 11 тисяч і вище: пенсіонерам збільшили мінімальні виплати Нові правила від "Київстар": чому українцям відключають номери "Мене просто скасували": Олена Кравець вперше розповіла, як через скандал втратила кар’єру
Показати ще

Раніше "Знай.ua" повідомляв, що розслідуванням вибуху на львівській шахті "Степова" (ДП "Львіввугілля"), який стався напередодні, займеться Урядова комісія. Не виключено, що вибух і обвал гірської породи міг статися внаслідок недотримання базових технологій при роботі з обладнанням.