Постраждалі в результаті вибуху на львівській шахті "Степова" отримали безкоштовну реабілітацію в місцевому опіковому відділенні. Гірники запевняють, що попри трагічний інцидент вони все одно готові повернутися до роботи найближчим часом.

Про це повідомляє Gazeta.ua.

Головний лікар Василь Савчин зазначив, що всі вони отримали складні опіки легені та шкіри, але на даний час їх життю нічого не загрожує.

"Це ще добре, що вони взагалі вижили", - додає він.

Самі шахтарі згадують, що на той момент навіть не усвідомлювали, що сталося – настільки швидким та потужним був вибух, а повітря було обмаль, тому деякі не витримали такого тиску і померли на місці. За словами гірників, під землею їм довелося знаходитися не більше від 15 хвилин.

Популярні новини зараз

Дворазовий чемпіон світу переїхав пішохода: помер у "швидкій"

Ольга Сумська зрадила чоловікові і отримала за це по обличчю: "Таки було"

Блаженніший Святослав втратив маму після тривалої хвороби: інформація про прощання

Леся Нікітюк навчилася "керувати" чоловічою гідністю без штанів: "Коли дуже сумно"

Показати ще

Гірники навіть не планують змінити роботу – всі готові приступити до виконання обов'язків у шахті, як тільки повністю вилікуються. Пояснюють це тим, що дуже складно знайти іншу вакансію, але і за таку небезпечну діяльність вони отримували копійки.

"Хоча б зарплату нам після цього вчасно платили" , - нарікає слюсар Василь Слука.

Втім, медики не розділяють такого оптимізму – пацієнтам про роботу варто забути ще мінімум на місяць, адже тільки стаціонарна реабілітація триватиме 21 день.

[[{"fid":"48001","view_mode":"default","fields":{"format":"default"},"type":"media","link_text":"Обгорілі гірники розповіли про вибух у шахті","attributes":{"class":"file media-element file-default"}}]]

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що спеціальна урядова комісія розслідуватиме вибух на львівській шахті, щоб встановити можливі порушення, які спричинили аварію.