Постраждалі в результаті вибуху на львівській шахті "Степова" отримали безкоштовну реабілітацію в місцевому опіковому відділенні. Гірники запевняють, що попри трагічний інцидент вони все одно готові повернутися до роботи найближчим часом.

Про це повідомляє Gazeta.ua.

Головний лікар Василь Савчин зазначив, що всі вони отримали складні опіки легені та шкіри, але на даний час їх життю нічого не загрожує.

"Це ще добре, що вони взагалі вижили", - додає він.

Самі шахтарі згадують, що на той момент навіть не усвідомлювали, що сталося – настільки швидким та потужним був вибух, а повітря було обмаль, тому деякі не витримали такого тиску і померли на місці. За словами гірників, під землею їм довелося знаходитися не більше від 15 хвилин.

Популярні новини зараз
Збережуть пружність та молодість шкіри: продукти з високим вмістом колагену Привела в Україну війну, а зараз отримує нагороди: ексдружині одіозного Мураєва дали медаль від НГУ Нова мінімальна зарплата та підвищення пенсії: як з 1 жовтня в Україні зміняться виплати Так роблять лише у найкращих ресторанах: кухар зізнався, навіщо додавати в солоне сало цукор
Показати ще

Гірники навіть не планують змінити роботу – всі готові приступити до виконання обов'язків у шахті, як тільки повністю вилікуються. Пояснюють це тим, що дуже складно знайти іншу вакансію, але і за таку небезпечну діяльність вони отримували копійки.

"Хоча б зарплату нам після цього вчасно платили" , - нарікає слюсар Василь Слука.

Втім, медики не розділяють такого оптимізму – пацієнтам про роботу варто забути ще мінімум на місяць, адже тільки стаціонарна реабілітація триватиме 21 день.

[[{"fid":"48001","view_mode":"default","fields":{"format":"default"},"type":"media","link_text":"Обгорілі гірники розповіли про вибух у шахті","attributes":{"class":"file media-element file-default"}}]]

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що спеціальна урядова комісія розслідуватиме вибух на львівській шахті, щоб встановити можливі порушення, які спричинили аварію.