Депутат Олег Ляшко сьогодні прийшов до Верховної Ради в сорочці ціною понад 6 тисяч гривень. Про це повідомляє "Час України".

"Олег Ляшко сьогодні в сорочці Burberry ціною в свою місячну зарплату - 6410 грн", - йдеться в повідомленні.

"Купив і пішов Раду розповідати як він переживає за бідних українців і за тарифи на комунальні послуги!", - додали в "Часі України".

Нагадаємо, що нардепів змусять декларувати офшори

Керівник проекту "Прозорість та доброчесність публічного сектору" програми розвитку ООН в Україні Іван Пресняков переконаний, що нова система онлайн-декларування майна держслужбовців стане шансом на оновлення України. На його думку, ця система унеможливлює розкрадання народними обранцями і містить багато вимог, які дозволять перевірити все, про що обдурив чиновник.

Популярні новини зараз

Головні події за день 23 жовтня: Порошенко на Мальдівах, ″слуги народу″ на детекторі брехні, а Богдан вирішує долю ПриватБанку

Племінниця Путіна ховається від людей в чорному: молода особа нажила серйозні проблеми

Весільний поцілунок принцеси Діани та принца Чарльза визнали культовим: епічніше за Титанік

Під носом у Путіна пішов з життя головний ворог України: "Камаз все"

Показати ще

Найприкметнішим у декларації буде те, що її нова електронна форма налічує 16 розділів порівняно з нинішніми шістьма, серед яких є обов'язкове декларування готівкових коштів, розміром понад 60 тис. грн, наявність незавершеного будівництва та навіть офшорів.