Лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко привітав журналістів з професійним святом і зазначив, що не зміг вступити до університету на журналіста. Політик поділився спогадом про те, як він не став студентом Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, і працював трактористом.

"Згодом його за батьківської підтримки відповідального секретаря київської комсомольської газети "Молода гвардія" В. Авдєєнка влаштувався на роботу в це видання кореспондентом відділу інформації. Далі працював редактором газети "Комерційні вісті", редактором програми "Політика" газети "Правда України", головний редактор газет "Політика" і "Свобода", - заявляє політик і зазначає, що не вступив до університету через відсутність зв'язків.

Ляшко повідомив, що його переслідували за правдиві публікації. Він отримав умовний термін на три роки. Політик побажав журналістам сил, щоб говорити правду населенню.

"У 1999 році за позовом Генеральної прокуратури вихід опозиційного видання "Політика" заборонили рішенням судді Московського (тепер - Голосіївського) районного суду. Києва С. Цисар "за розголошення державної таємниці", - розповідає політик і повідомляє, що Європейський суд з прав людини заявив, що вирок не відповідає правам людини і Ляшку виплатили 3 тисячі євро.

Читайте також: Ляшко обідає під наглядом охорони

Популярні новини зараз

Помер хореограф і суддя шоу "Танці з зірками" Григорій Чапкіс

Віра Кекелія зізналася, де хотіла б жити замість України: "Збираємо валізи, переїжджаємо!"

Українська модель померла в Туреччині після сварки з дресирувальником: вислизнула з рук

Львів'янка показала таксисту важливість української мови: "Дивився як на інопланетянку"

Показати ще

Нагадаємо, що Олег Ляшко нещодавно ділився спогадами з дитячого будинку.