В столиці на автомобільному мосту над проспектом Бажана сталося зіткнення двох авто – мікроавтобуса Opel Vivaro і Daewoo Matiz, який займається доставкою піци. Про це повідомила "Магнолія-ТВ".

Отримавши потужний удар, легковик Daewoo Matiz відскочив на бровку і перекинулася кілька разів.

Читайте також: Жінка на Nissan протаранила і перекинула Range Rover

З місця ДТП карета "швидкої допомоги" забрала водія Daewoo. Крім різаних ран від розбитого скла, водій отримав закриту черепно-мозкову травму, переломи верхніх кінцівок та забої.

Наразі одна з машин стоїть у крайній правій, друга - в крайній лівій смузі, руху вони не перешкоджають.

Популярні новини зараз
Рієлторів зроблять обов'язковими: які зміни готують українцям Вода може зникнути на кілька днів: що треба мати на випадок комунального колапсу Знову по 6–8 годин без світла: українців попередили про тривалі відключення Пенсіонерів треба захистити від індексації: юрист вказав на необхідний механізм
Показати ще