Працівники шести містоутворюючих маріупольських підприємств направили президенту Петру Порошенку і прем'єр-міністру Володимиру Гройсману, а також народним депутатам відкритий лист з проханням розблокувати залізничне сполучення в Донецькій та Луганській областях.

Зміст листа на своїй сторінці у Facebook розмістив голова маріупольського відділення Українського союзу промисловців і підприємців Андрій Дьяконов. Звернення прийняли сьогодні під час мітингу проти блокади.

У листі вказується, що блокада загрожує зупинити шість містоутворюючих підприємств, через що можуть постраждати 150 тисяч працівників і членів їх сімей. Крім цього, трудові колективи підкреслюють, що з зупинкою підприємств постраждає соціальна сфера в Маріуполі.

"Ми, жителі Маріуполя, з тривогою на душі спостерігаємо за тривалою акцією з блокування поставок сировини на українські підприємства, які працюють на сході країни. У нас перед очима є приклад міст Донбасу, які опинилися на неконтрольованої території. Там безробіття і злидні, там йде війна і гинуть люди. Ми не хочемо, щоб наше місто перетворилося на проблемну зону на карті України", - наголошується в листі.

У зверненні зазначається, що Україна у зв'язку з блокадою може втратити 48 мільярдів гривень валютної виручки і мільярди гривень податкових відрахувань.

Популярні новини зараз

Українці все ж отримають 1000 грн від Зеленського - нардепи проголосували "За"

Бігус заявив, що надав неправдиву інформацію про знайдені у Ківи золоті злитки

Трініті постарішала, а у Нео додалося сивого волосся: як змінилися Кіану Рівз і Керрі-Енн Мосс з часів першої "Матриці"

"Кадетство" - серіал, який всі дивилися після школи: як виглядають актори через 15 років

Показати ще

Під листом підписалися працівники ММКІ ім. Ілліча, МК "Азовсталь", ДП "Маріупольський морський торговельний порт", ТОВ "Метінвест-Промсервіс", Маріупольського ремонтно-механічного заводу, Азовського судноремонтного заводу та представники підприємств маріупольського відділення Українського союзу промисловців і підприємців.

Нагадаємо, сьогодні в центр Мариуполя прийшли прихильники і противники торгової блокади Донбасу.