Розробники з компанії RenovaCare створили медичний пістолет, який допоможе лікувати опіки на тілі. На пошкоджені ділянки шкіри будуть розпорошувати стовбурові клітини.

Винахід отримав назву SkinGun. Новий спосіб розпилення збільшує ефект від подібного лікування. Час відновлення шкіри значно скорочується. Вчені виявили в ході випробувань, що SkinGun охоплює в 200 разів більше пошкодженої поверхні, ніж традиційні методи.

Час грає велику роль для пацієнта з опіками. Стовбурові клітини використовуються вже давно для лікування, але нинішні методи займають багато часу. Тести показали, що на поверхню діаметром 8 см вдалося нанести більше 20 тисяч крапель зі стовбуровими клітинами. Стандартні методи забезпечують лише 100 крапель.

Розробники медичного пістолета відзначають, що їм вдалося домогтися надзвичайно ніжного розпилення. Цей метод дозволяє зберегти більш 97,3% життєздатних клітин після розпилення.

Для використання SkinGun лікарі повинні взяти невеликий зразок шкіри пацієнта, обробивши який отримають стовбурові клітини. Далі пістолет заряджають розчином зі стовбуровими клітинами і розпилюють на пошкоджену шкіру. За заявою творців пристрою, весь процес лікування може займати всього 90 хвилин.

Популярні новини зараз

Українці мають право на безкоштовну комп'ютерну томографію: у МОЗ розповіли як це зробити

Самотня Алла Мазур "заблукала" між двома красунчиками: "Не вдається за когось одного"

Солістка гурту KAZKA Заріцька сильно схудла на "Танцях з зірками": скоро наздожене Могилевську

Тіна Кароль мовчазно "знищила" самовпевнену Олю Полякову на конкурсі: "Вічно кричить"

Показати ще