Інженерам вдалось перевершити природу та створити робота-павука, що рухається швидше своїх живих аналогів.

"Над розробкою трудились наукові працівники Швейцарського федерального політехнічного університету Лозанни", - повідомляє сайт dailytechinfo.

Під час пересування павуки використовують три лапи, що контактують з поверхнею.

Постійне переміщення кінцівок (двох з однієї сторони і однієї з іншої) дозволяє комахам рухатись досить швидко.

Вчені провели складні дослідження та знайшли оптимальний алгоритм роботи кінцівок механізованого павука, що перевершив рух живих комах.

Популярні новини зараз
Гороскоп на липень-2025: перевірка для Раків, момент істини Дів та інші випробування від ретроградного Нептуна Гороскоп на тиждень 30 червня-5 липня для всіх знаків Зодіаку: напад на Раків, таємниці Овнів та байдужість Риб Банки ліквідують, а гроші згорять: фінустановам дозволили не повертати вклади клієнтам Українців можуть штрафувати за одяг: що заборонено носити
Показати ще

Рух з використанням трьох лап оптимальний для просування по вертикальній поверхні.

Проте для більш швидкого руху на горизонтальній площині більш ефективне використання всього двох лап, що контактують з поверхнею.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", робот-лінгвіст здійснить революцію на ринку автопілотів.

Вчені створили унікального робота-павука