Кумедний епізод стався в черговому турі чемпіонату Мексики. Захисник Сантос Лагуни Нестор Араухо виконав досить нестандартний прийом для того, щоб відвести загрозу від своїх воріт.

Читайте також: Відомий український тренер відмовився очолити збірну Білорусі

Спершу захисник невдало відбив м'яч прямо на форварда команди суперника, однак не розгубився і відразу кинувся в ноги супернику і виконав прийом, що нагадує трюки зі знаменитого фільму про Шаолінського футбол.

Як повідомляв інформаційний портал Знай.ua, гравці англійського клубу вийшли на поле в супроводі пенсіонерів.

Популярні новини зараз
Теріново змінюйте паспорт: українців не випустять за кордон із цими документами, кому треба бігти в ЦНАП Чому школярі відмовляються говорити українською мовою Українців обтяжать додатковою платіжкою: за що доведеться віддати до 1000 грн Грошей далі не буде: що має зробити кожен пенсіонер
Показати ще