Киянин Богдан Тицький, який служить добровольцем в одному з батальйонів, стверджує, що його намагались заарештувати через камуфляжну форму.

"Сьогодні зранку в квартиру вломилися працівники міліції з бійцями батальйону "Київ-2". Помахали перед носом постановою суду на обшук. Звинуватили в тому, що "я ходжу в камуфляжній формі, і це лякає сусідів". Ще цікаво, що у формі я нібито ходив 23 лютого. Але саме в цей час я перебував в зоні АТО", - розповів нам Богдан.

Він додає, що врятуватися від арешту йому допомогли журналісти та нардеп Дмитро Лінько, які приїхали до нього в будинок на вул. Довнар-Запольского. "Силовики погрожували мені автоматом та штовхалися. Пов'язую це із тиском влади та репресіями проти організації, в який я є активним учасником. Це "Чорний комітет", - додає чоловік.

В міліції кажуть, що насправді обшук проводили в рамках кримінального провадження. "Міліціонери показували йому постанову суду, все було санкціоновано. А камуфляж – надумана причина. В нас пів Києва зараз у формі ходить", - каже прес-офіцер Шевченківського райвідділку міліції Наталія Калиновська.