У столиці можливі перебої з постачанням електроенергії, води й тепла, якщо держава не розблокує рахунки комунальних підприємств міста.

"Будемо відключати споживачів до тих пір, поки не будуть розблоковані рахунки. Саме ця цифра є відправною точкою і надалі вона може тільки зростати. Тому що у нас немає можливості виконувати ремонтні роботи, включати споживачів і рухатися далі. Через відсутність матеріалів призупиняємо роботи по гідравлічним випробуванням районної котельні Микільська Борщагівка. Зараз сказати на який період - не вбачається можливим. Кияни залишатися без тепла, води і світла рівно стільки скільки буде необхідно для того, щоб знайти чим залагодити пошкодження", - розповів "Газеті" заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв.

Він додав, що Київенерго винна Нафтогазу за травень-червень близько 600 млн грн, які оплачуються задля погашення штрафних санкцій у розмірі майже 1,5 млн грн. Але борг не віддасть, бо не має такої можливості.

Читайте також: У Києві мотоцикліст-екстремал розбився об зустрічний автомобіль

Нагадаємо, що Київенерго з 30 червня зупинило планові роботи по ремонту теплоелектромережі. Із лютого державна виконавча служба заблокувала рахунки підприємства через борги перед "НАК Нафтогаз".