Мешканці Дарницького та Дніпровського районів столиці скаржаться, що їм розсилають повідомлення із вимогами укласти договори із компанією ТОВ "Євро-Реконструкція", оскільки в іншому разі киянам доведеться платити за тепло не за показами лічильника, а за загальними нормативами, які набагато дорожчі.

"ТОВ Єврореконструкція понавішала на багатоквартирних будинках Дарницького та Дніпровського свої об'яви такого змісту: посилаючись на закон 1198-VII від 10.04.2014 ТОВ Єврореконструкція вимагає від усіх споживачів термінового укладання прямих договорів на постачання тепла, шантажуючи споживачів тим, що в разі неукладання прямого догвору їм рахунки за тепло будуть нараховуватися не згідно будинкового лічильнику тепла, які вже встановлені, а згідно нормативів (тобто набагато дорожче)", -пише активіст Віктор Остафейчук на своїй сторінці в facebook.

Читати також: Бойкот тарифів завершиться катастрофами в Києві

Як відомо, Київська міська рада наклала мораторій на підвищення з 1 липня тарифів на житлово-комунальні послуги в Києві. Заборона на введення в дію підвищених тарифів на компослуги діятиме до 1 жовтня 2016 року. Документ також забороняє нарахувати з 1 липня та стягувати з населення столиці пеню за несвоєчасну сплату за компослуги.