Власник італійського футбольного клубу "Мілан" Сильвіо Берлусконі продовжує шукати нових інвесторів для своєї команди. Тепер він намагається домовиться з мільярдером з Китаю Вонгом Джоном.

Про це повідомляє видання La Gazzetta dello Sport. Керівництво італійської команди вже визначилося з ціною. Берлусконі готовий розлучитися зі своїм клубом за 600-700 мільйонів євро. Китайська сторона поки не відреагувала на пропозицію. Вони хочуть досягти конфіденційної домовленості. Forbes оцінило стан 43-річного китайця в 1,4 мільярда доларів.

Провальні результати "Мілана" в останні роки значно позначилися на фінансовому становищі клубу. За підсумками минулого року "россонері" зазнали збитків в розмірі 89,3 мільйона євро. Це на два мільйони менше, ніж в 2014-му. Значно зменшилися й доходи "Мілана" - з 233 мільйонів євро до 221 мільйона.

Читайте також: 9 найбагатших футболістів планети

Також китайського мільярдера зацікавив ще один ще один італійський клуб, принциповий суперник "Мілана" на протязі багатьох років, "Інтер". У нього також не найкраще фінансове становище.

Нагадаємо, раніше переговори з продажу "Мілана" вели з тайським бізнесменом Бі Течауболом. Вони тривали рік, але так інеї принесли результатів.