Легендарний екс-нападник збірної України Артем Мілевський прокоментував перехід Дениса Бойка у турецький чемпіонат. На думку безробітного футболіста, тамтешній футбол є вкрай зірковим та суворим.

Інтерв'ю Мілевського вийшло в ефірі каналу "Футбол 1". Він, як досвідчений гравець чемпіонату Туреччини, запевняє, що там не буде просто будь-якому футболісту. Сам нападник переконався у цьому, адже у нього не склалося у "Газіантепспорі".

"Хочу побажати Денису удачі та здоров'я. "Бешикташ" - дуже сильна команда. Там грають сильні футболісти, а нашому голкіперу буде важко себе реалізувати", - розповів 31-річний форвард.

Нагадаємо, офіційний трансфер Дениса Бойка у "Бешикташ" відбувся лише вчора, хоча розмови між "Дніпром" та турками йшли з минулого літа. Вартість цього переходу складає близько трьох мільйонів євро.

Читайте також: Турецькі фанати заспівали пісню на честь Бойко (відео)

Популярні новини зараз
Головне за 31 січня: пенсія стане недосяжною в Україні, генератори не врятують Київ, а штрафи від ТЦК збільшаться Водопровід скував мороз: як безпечно розморозити труби та уникнути дорогого ремонту В Україні перерахували пенсії: кому чекати надбавки До платіжки додасться 450-1000 грн: за що доведеться доплачувати споживачам газу
Показати ще

Артем Мілевський у минулому році втратив роботу у хорватському "Спліті", так і не зігравши жодного матчу. Зараз він мешкає у Білорусі, а нещодавно приїхав до Києва попаритись у бані з давнім приятелем - Алієвим.