Американський фінансист і корпоративний рейдер Карл Айкан в повному обсязі продав свою частку акцій компанії Apple через побоювання, пов'язані з перспективами обмеження присутності технологій в Китаї.

Про це повідомляє ВВС.

"У нас більше немає позицій по Apple", - заявив він CNBC.

Ця угода принесла Айкану 2 мільярди доларів. Цікаво, що ще у минулому році в його інвестиційному портфелі було 53 мільйони акцій Apple вартістю 6,5 мільярдів доларів.

Свою угоду Карл Айкан пояснив тим, китайська економіка знижує темпи зростання, а уряд країни починає більш активно втручатися у внутрішні справи компаній.

Популярні новини зараз

Зірка "Кварталу 95" Олександр Пікалов розлучився з кумою Зеленського після 18 років шлюбу: залишив їм з сином будинок

Бурякова ікра "Пікантна" на зиму: корисна заміна борщам і салатам

Зірки "Постукайся в мої двері" Ханде Ерчел і Керем Бюрсін регулярно сваряться: у всьому винен колишній актриси

Від 3 до 5 за примусову вакцинацію: Володимир Зеленський окреслив чітку позицію

Показати ще

Нагадаємо, що в березні китайський уряд видав закон, який зобов'язує, щоб весь контент, доступний для споживання в Китаї, був розміщений виключно на серверах, які фізично розташовані в країні. В результаті, інформаційний продукт сервісів iBooks і iTunes перестав бути доступний в Китаї. Зі свого боку, компанія Apple сподівається, що доступ до їх контенту все ж буде відновлено найближчим часом.

Читайте також:

Опалення та вода подорожчають вдвічі

Нагадаємо також, що раніше на цьому тижні, компанія Apple повідомляла про 13% зниження прибутку в другому кварталі, пов'язаному зі зниженням продажів iPhone.