Стало відомо, що Міністерство освіти і науки хоче замінити пластикові шкільні атестати на паперові. Про це повідомляє depo.ua.

Інна Совсун, перший заступник міністра освіти і науки, під час засідання уряду заявила: "Зараз ми виробляємо пластикові документи, а хочемо виготовляти тільки паперові бланки". Також вона додала, що внесення інформації в нововиготовлені бланки здійснюватиметься на районному рівні.

В Міносвіти зазначили, що все це робиться з метою економії. По підрахункам перехід від пластикових до паперових атестатів зекономить до 15 млн. гривень. Совсун заявила, що це не тільки дозволить здешевити виробництво цього роду документів, а також послабить монополію у виробництві атестатів.

Читайте також: Шоумен Володимир Зеленський продався росіянам

Нагадуємо, 39-річний Володимир Кличко 15 лютого розпочав власну викладацьку діяльність. Боксер став викладати студентам університету Санкт-Галлена, який розташований в однойменному місті на сході Швейцарії.

Популярні новини зараз
Українців змусять повернути субсидію: всю або частину отриманих грошей Який період зарахують до стажу: ви навіть не розраховували Нові пенсії виплатять одразу за три місяці, кого торкнеться підвищення до 1200 грн Віктор Ющенко звинуватив Юлію Тимошенко у економічному занепаді України: "Вкрала 15 років"
Показати ще