Міноборони набиратиме щомісяця 6 тисяч контрактників

поділитись
Кількість контрактників зростає через збільшення мінімального грошового утримання для військових. В січні служити за контрактом зголосились 9 тисяч чоловіків

Міністерство оборони збільшуватиме кількість контрактників у Збройних силах. У відомстві розраховують, що щомісяця середня кількість бажаючих вступити на службу за контрактом складатиме майже 5-6 тисяч громадян.

Про це третього березня повідомив міністр оборони генерал Степан Полторак, передає "Укрінформ". Він зазначив, що такими темпами у подальшому вдасться вийти на таку кількість професійних військових, що українська армія зможе виконувати свої основні завдання.

Міністр додав, що лише за перший місяць цього року дев'ять тисяч громадян висловили бажання проходити службу за контрактом . Наразі угоди уклали вже сім тисяч військовослужбовців. Полторак наголосив, що кількість бажаючих служити за контрактом зросла через збільшення мінімального розміру грошового утримання для військових. Рядовий у армії отримує зарплату в розмірі сім тисяч гривень на місяць.

Читайте також: Турчинов заявив про нову мобілізацію

Керівник оборонного відомства розповів, що на проведення чергової хвилі часткової мобілізації впливатиме обстановка на фронті у зоні АТО. Крім того, матиме значення й спроможність військових частин та кількість бажаючих служити за контрактом.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
збільшилась кількість контрактників, контрактники у зсу
Вибір редакції, Шоу-бізнес
16.08.2018
Виборчий процес охопить Україну вже у наступному році
0
0
02:29 17.08.2018
Деякі банкіри неофіційно визнавали спекулятивне притримання експортерами валютної виручки
0
0
23:47 16.08.2018
Головним судном серії є USNS "Spearhead", який був введений до складу американського флоту в кінці 2012 року
0
0
23:33 16.08.2018
Мережа в гніві за фото нахабного армійського саботажу на п'ятому році війни
0
0
23:26 16.08.2018