Україна повинна відмовитися від виконання Мінських угод і від можливості вносити зміни до Конституції з приводу статусу Донбасу. Про це заявив колишній міністр оборони Анатолій Гриценко у програмі "Велике інтерв'ю" з Євгеном Кисельовим і додав, що Путін шляхом цих переговорів зробив себе недоторканним, адже Росію не сприймають як країну-агресора.

"На сьогоднішній день потрібно переконувати світ, діючи дипломатично і інформаційно, розкриваючи дані про російську присутність, щоб він прокинувся. Тому далі стає все важче, проте вихід все одно треба шукати. Змиритися із тим, що Путін знищив частину Донбасу, а ми за це платитимемо? Такого після жодної війни не було. Проте це записано в Мінських угодах. Тому світову спільноту доведеться переконувати", - повідомив екс-чиновник у інтерв'ю на ресурсі "newsone".

Гриценко додав, що висновок комісії щодо боїнга МН-17 вже заклав перший крок до того, щоб Україна наполягала на провині Росії за розпалювання конфлікту на Донбасі. Екс-міністр підкреслив, що Путін своїми діями підводить Росію під рамки КНДР.

"Знай.ua" повідомляв, що Путін використовує Донбас для того, щоб провокувати дестабілізацію внутрішньої політики України.