Патрульна поліція в Києві пересяде на велосипеди. Відсьогодні велопатрулі вийдуть на вулиці міста.

Про це повідомив депутат Київської міської ради Олександр Пабат на своїй сторінці у Facebook. Велосипеди для поліцейських обладнали всім необхідним для виконання службових обов'язків. Двоколісний транспорт оснащений протиугінною системою, а у патрульних завжди буде при собі фляга з водою.

"Лісапетний батальйон. Патрульна поліція столиці з сьогодні обзаведеться новим вело-корпусом. Знаменита своїми складнощами з системою перемикання рівнів і навісним устаткуванням модель велика, проте досить практична для міста", - розповів Пабат.

Для поліцейських закупили велосипеди марки Xvert Halcon. Столичний депутат зазначив, що ця модель двоколісного транспорту "для своєї цінової категорії оснащена невідповідно до своїх достатків крутою рамою і колесами". Поліцейські почнуть патрулювання міста з центральної вулиці – Хрещатика.

Поки невідомо, як правоохоронці будуть їздити по місту, який майже не пристосований для велосипедів. У місті організували декілька велодоріжок, але вони не зовсім зручні для пересування.

Популярні новини зараз
60 тисяч за ніч, Дорофєєва на розігріві та жодних воєнкомів: як живеться у раю для ухилянтів Загальна мобілізація жінок: українцям розкрили підступний план росіян Непідйомні штрафи до 129 тисяч гривень: за що каратимуть українців Міг стати бестселером: як виглядав конкурент "ГАЗелі" від ЗАЗу, який так і не виїхав на дороги
Показати ще