Українських автовласників з 25 січня 2016 року очікує чергове неприємне подорожчання. Цього разу в ціні зросте міжнародний автомобільний страховий поліс "Зелена карта", який необхідний для безпечного пересування країнами Європи, а також у Білорусі, Росії та в Молдові. Вартість страховки зросте приблизно на 6,1 %. Про це повідомляють в Інтерфакс - Україна.

Відтак, українським водіям автостраховка "Зелена карта" терміном на п'ятнадцять днів для пересування легковими автівками Європою, обійдеться у 657 грн. Щоб їздити автобусом, доведеться викласти вже 2469 грн., а за вантажний автомобіль треба буде заплатити щонайменше 1550 грн.

Читати також: 5 вагомих причин для продажу свого автомобіля

Якщо ж ви плануєте подорож в Білорусь, Росію чи Молдову, то готуйтесь відати за 15 днів страховки 479 грн. за легкову автівку. Страховий поліс на 6 місяців коштуватиме 1 614 грн., а за рік заплатите 2299 грн.

Як відомо, з 1 січня цього року українські водії мають можливість використовувати українську "Зелену карту" і в Азербайжані.

Популярні новини зараз

Схеми обману українців у супермаркетах: як не потрапити на гачок і не купити втридорога зіпсований продукт

Українцям "злили" переможця шоу "Танці з зірками": Олександра Зарицька піде без тріумфу

Леся Нікітюк після дня народження показала всю свою гостинність: "Чого ви приперлись до мене в хату?"

Роман Свічкаренко пішов від "Холостячки" Злати Огнєвіч через дружину: "У мене всередині почуття"

Показати ще

Нагадаємо, страховий поліс "Зелена карта" діє на території 47 країн-учасниць міжнародної системи цивільного страхування автовласників.