Третій президент України Віктор Ющенко заявив, що тіньовий сектор економіки України негативно впливає на приплив міжнародних інвестицій. Він підкреслює, що самих інвесторів лякає той відсоток тіньового сектора, який існує зараз в Україні. На його думку, інвестицій неможливо чекати до того моменту, поки великі бізнесмени не будуть вкладати в державні підприємства.

"Ми роками просимо у МВФ $ 4 млрд, щоб вийти на якийсь рівень стабільності. Але у нас в рази більше невикористовуваних грошей, які працюють поза системою економіки через відсутність довіри вкладників. Необхідно дати сигнал нації, населенню, що ми несемо відповідальність за все, що відбувається, за кожну вкладену гривню. Іноземний інвестор до нас не прийде, поки не з'явиться фундаментальний, ключовий інвестор, - їм є приватний вкладник, за ним прийде інвестор - вкладник від бізнесу", - повідомляє політик в інтерв'ю Корреспонденту.

Ющенко додає, що політика того, щоб просити постійні кредити від МВФ не врятує країну. Для реалізації цього потрібно два фактори. Перший полягає в тому, щоб відновити довіру громадян країни до банків і фінансової системи. Другий фактор в тому, щоб збільшити кількість вкладників. Тільки після того, як в Україні стане сприятливий фінансовий клімат, тільки тоді міжнародні інвестори будуть зацікавлені у фінансуванні.

Читайте також: Корумповані еліти перемогли ідеали "Євромайдану"

Нагадаємо, що раніше Віктор Ющенко скептично оцінював висловлювання політиків про боротьбу з тіньовим сектором.

Популярні новини зараз

Одеса "пішла під воду" після 20-хвилинного дощику, дороги паралізовані

Ведуча прославилася на весь iнтернет після курйозу в прямому ефірі: прогноз погоди ще ніколи не був таким смішним

Стосунки з "Холостяком" Мельником і зізнання за сценарієм: Юлія "Зайка" розкрила шанувальникам правду

Зірка "Кварталу" Ірина Сопонару потонула в молодильному дзеркалі: "Нереалка..."

Показати ще