Народний депутат від партії Олега Ляшка Андрій Лозовий повідомив про обшук у приймальні Ігора Мосійчука на сторінці у Facebook.

"У Ігоря Мосійчука - обшук. В приймальні, офіційно зареєстрованій на сайті ВР. Також обшук вдома у адвоката Андрія Мамалиги", - написав Лозовий.

Читайте також: У БПП звинуватили Бублика в розповсюдженні фейків

Мамалига повідомив у соцмережі, що обшукують його квартиру в Києві на вулиці Княжий Затон. Прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган написала: "Обшуки, які зараз проводяться Головним слідчим управлінням Генеральної прокуратури України, не мають жодного відношення до політичної діяльності Мосійчука".

Вона також повідомила, що усі деталі цієї справи оголосять пізніше. За якими саме адресами проводять обшуки, невідомо. Зазначається, що на сайті Верховної Ради значиться єдина приймальня Мосійчука - у Василькові на вулиці Київській, 97.

Популярні новини зараз
Пенсіонерів треба захистити від індексації: юрист вказав на необхідний механізм Перевірки ТЦК на блокпостах: до чого не можуть примушувати водіїв Додаткові виплати у 20 тисяч гривень: хто зможе отримати вже у березні Тримайте генератори напоготові: блекаути повернуться - названо найважчі місяці
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", громадська платформа "РУНА", яку народний депутат Надія Савченко представила 27 грудня, заявила, що більше не співпрацюватиме з нею.