Глава Закарпатської ОДА Геннадій Москаль покрасувався біля сакури, що розквітла, в Ужгороді. Він написав, що висадити унікальні японські вишні у місті вирішили ще чехи. До сьогодні місто на весні перетворюється у квітучий обласний центр, до якого приїздять туристи, щоб подивитись на яскравий цвіт.

"Ужгород – єдиний обласний центр України, де традиційно ростуть японські вишні. Їх посадили фахівці з Праги ще в 20-ті роки минулого століття, коли Закарпаття належало Чехословаччині", - пишається містом Москаль у своєму Facebook та додає, що перше фото з ним і сакурою цьогорічне, а інші з минулих років.

Москаль уточнює, що дерева прижились у місті завдяки клімату. Традиційно уперше квітнуть дерева на набережній, а потім цвіт поширюється на інші частині міста. Губернатор регіону наголошує, що у місті проходитиме вже 15-ий фестиваль сакури.

Читайте також: В Мукачевому вже цвіте сакура (фото)

Нагадаємо, що традиційно у японців сакура пов'язана з усім надзвичайно гарним та надто швидкоплинним. Цвітіння для них має сакральне значення, адже з нею пов'язують появу династій імператорів.

Популярні новини зараз

Людмила Балан у "весільній" сукні заспівала пісню сина: тепер зрозуміло, чому Дан закохався у Тіну Кароль

Українцям назвали обов'язкову умову для отримання 1000 грн за вакцинацію: з цим проблеми у багатьох

Касирка в АТБ "надурила" українку на 60 гривень і не помітила проблему: "На*бала і образилася"

У лісі під Львовом оселився безхатько, боляче дивитися: "Дружина померла, доньки вигнали"

Показати ще