Генадій Москаль відшукав на Луганщині село Геївку. За його словами в той час, як Україна лише прагне стати частиною Європи, цей населений пункт відповідно до пропаганди Партії регіонів вже є європейським.

"Знайшов село в Станично-Луганському районі під назвою Геївка. За якихось 15 кілометрів живуть собі "геї" та "гейки" і, навіть, не підозрюють, що завдяки пропаганді Партії регіонів та сєпарів стали одним із символів такої "ненависної Гейропи". Адже регіонали говорили, що Європа це одні геї. Місцеві мешканці, мабуть, не дуже поважають назву села, бо ніде не знайшов її офіційного напису, лише на клаптику паперу на стовпчику, написано від руки. Ось так, коли всі в Європі ми тут в Луганську в повній @опі", - повідомив Москаль.

Місцеве населення називає село Вольним Хутором. У ньому мешкає близько 160 осіб.

"Наш хутір ще називають Луганською Рубльовкою. Геївка лише в офіційних документах пишеться, і прописка в нас геївська. Серед людей називають Хутір Вольний, бо колись тут поселялися кріпаки-втікачі. Заснував Геївку Агей і спочатку вона називалася Агеївка. Потім перейменували на сучасну назву", - повідомила місцева мешканка.

24 жовтня 2014 року терористи здійснили обстріл українського блок-посту поблизу села Геївки. За кілька днів сепаратисти там же намагалися атакувати сили АТО. Напади ворога вдалося відбити. Населений пункт є підконтрольним українським бойовикам. Його охороняють бійці батальйону "Айдар", 92-ої бригади та українські прикордонники.

Популярні новини зараз

Alyona Alyona в одній футболці перетворилася на Каменських: "Це несправедливо!"

Оля Полякова поділилася ідеальним блюдом для тих, що худнуть: ПП-млинці зі шпинатом під соусом бешамель

51-річна Ірина Білик на "Масці" вразила українців зовнішністю: "Що з обличчям?"

Блаженніший Святослав втратив маму після тривалої хвороби: інформація про прощання

Показати ще