Міжнародний валютний фонд передивився програму співпраці з Україною терміном на 4 роки і вирішив виділити 17,5 млрд доларів,.

Рада МВФ розглянула "заявку України на програму" розширеного фінансування" (EFF) і припинення програми "stand-by".

Очікується, що перший транш буде розподілений порівну між Нацбанком і Кабміном. Раніше президент Петро Порошенко розповів, що Україна чекає на ухвалення важливого рішення МВФ і це буде дуже значна фінансова допомога.

Відповідно до нової програми фінансування ці кошти надаватимуться впродовж 4 років. Влада зробила усі потрібні зміни до українського бюджету, щоб мати хороші шанси на позитивне рішення від валютного фонду. Якщо у МВФ не будуть впевненні у тому, що країна-позичальник не поверне фонду надані гроші, то він не надасть їй кредиту. Українці сподіваються, що поява в українському бюджеті грошового поповнення піде на підвищення зарплат, пенсій та інших виплат.

"Ціни ростуть, як на дріжджах, а зарплати і пенсії ні. Влада понабирала тих кредитів і на, що ті гроші пішли. Могли б людям зарплати підняти, заборгованість виплатити, щоб якось покращити їхнє матеріальне становище. Може, хоч зараз згадують про народ і використають ці гроші на благо людей",- каже киянка Антоніна Чорній.

Популярні новини зараз

Тимошенко оновила образ після перепалки з Зеленським: такою її не бачили давно

Гороскоп на 21 листопада для всіх знаків Зодіаку: Терезам потрібно виправити помилки, Тельці отримають перемогу

Луценка не впізнати, плутає слова і забуває речення: Романенко показав докази

Українцям автоматично закриють виплати пенсій, всього за кілька хвилин: деталі нововведення

Показати ще

Проте у Києві заявили, що отриманий кредит не використають на виплати українцям пенсій, соціальних виплат та заробітньої плати, бо у державі і надалі мають проводитися необхідні реформи. Наступними сферами, за які візьмуться українські можновладці, стануть банківська та енергетична.