У Києві з'являться 19 нових маршрутів. Всі вони будуть вести від спальних районів до центру міста. Київська влада планує запустити до кінця року.

Про це повідомив директор департаменту транспортної інфраструктури КМДА Олександр Козловський, передає "Сегодня". На маршрутах курсуватимуть 12-метрові автобуси, які будуть вміщати не менше ста чоловік. Вони будуть оснащені кондиціонерами. На закупівлю одного автобуса витратять близько 120 тисяч доларів.

"За нашими підрахунками необхідно закупити близько 170 автобусів. Що ж стосується ціни проїзду, то в звичайному режимі руху буде 3 гривні, а в режимі експрес - 4 гривні ", - розповів Козловський.

Читайте також: Незвичайну виставу показали у столичному трамваї (фото)

Відкритий конкурс на обслуговування нових маршрутів оголосять наприкінці травня. Експерт з транспорту Олександр Кава зазначив, що в "Київпастрансі" є багато автобусів, які не працюють на маршрутах. Їх можна відремонтувати, а не закуповувати нові. Рухомий склад, за його словами, в Києві працює значно менше - 8-10 років. Він наголосив, що на деяких маршрутах більш ефективними будуть 18-метрові автобуси, а частину з них могли б покрити тролейбуси.

Популярні новини зараз
Українцям приготували новий тарифний "сюрприз": за що доведеться більше платити з травня Ухилянтів посилено каратимуть: ТЦК готують подвійні штрафи Скидають гроші на картку – віддайте частину державі: українцям встановили нові правила Посилення мобілізації: в ТЦК з'являться нові підрозділи для пошуку ухилянтів
Показати ще

Крім того, київська влада планує в найближчий місяць закрити шість маршрутів. Транспорт №№196, 501, 564, 548, 404 і 458 не курсуватиме через те, що він дублює основні магістральні напрямки. Також протягом декількох років закриють ще 80 маршрутів, щоб змінить транспортну схему Києва.