У Києві перекинувся Мерседес. ДТП відбулося в Києві на Борщагівській, 99, зупинка Польова, ввечері, 08.07.2016, інформує "dtp.kiev.ua".

Попередньо, водій Мерседесу не впорався з керуванням і перекинув автомобіль. Водій авто залишився живим, проте отримав значні травми. Правоохоронці повідомляють, що постраждалого госпіталізували медики швидкої допомоги. На місці аварії працювала оперативно-слідча група.

Читайте також: ДТП забрала життя молодої киянки

Нагадаємо, у передмісті Києва ввечері, восьмого липня, сталася дорожньо-транспортна пригода за участю двох легкових автомобілів. Причиною стало недотримання правил дорожнього руху. За попередньою версією, водій Daewoo виїжджаючи на головну дорогу не пропустив автомобіль Hyundai, у якого за правилами була перевага.

У результаті зіткнення обидва автомобілі отримали істотні пошкодження. Водії в аварії не постраждали.

Популярні новини зараз
Банки посилять контроль за рахунками пенсіонерів: кому блокуватимуть картки В Україні хочуть жорстко карати мобілізованих, які пішли у СЗЧ: що їм загрожує ПФУ ходитиме з перевірками по домівках: за що можуть скасувати субсидію "Мінімалка" до 20 тисяч грн: українцям хочуть майже вдвічі підняти оклади
Показати ще