Незаконну двоповерхову надбудову на Будинку профспілок демонтують 10 червня. Роботи планують провести київська влада спільно з виконавчою службою.

Про це повідомив народний депутат і радник мера з питань благоустрою Дмитро Білоцерковець "Українській правді. Київ". Він розповів, що частково роботи профінансують меценати, а частково – гроші комунальників.

"До 9 червня виконавча служба на основі рішення суду дала час Профспілкам демонтувати ці 2 поверхи. Якщо вони до 9 червня цього не зроблять, то ми кажемо виконавчій службі, що ми як місто готові взяти процес демонтажу на себе. Тоді демонтуватимуть комунальники разом з виконавчою службою", - сказав Білоцерковець.

Він розповів, що на проведення демонтажу, за приблизними розрахунками, оцінюють у 100-200 тисяч гривень. Проблема в тому, за його словами, що між двома поверхами є перекриття, а розібрати газобетон не складно. Від цього залежить кінцева вартість робіт з демонтажу.

Нагадаємо, на даху Будинку профспілок у жовтні 2014 року розпочалося незаконне будівництво. У лютому того ж року на будівля майже повністю вигоріла. 23 березня Вищий господарчий суд зобов'язав Київську міську раду профспілок та ТОВ "Європолекс" демонтувати незаконну надбудову на Будинку профспілок у Києві.