На демонтаж надбудови на Будинку профспілок витратять 200 тисяч гривень

поділитись
Незаконну надбудову почнуть демонтувати 10 червня. Частково роботи проведуть за гроші комунальників, а частину дадуть меценати

Незаконну двоповерхову надбудову на Будинку профспілок демонтують 10 червня. Роботи планують провести київська влада спільно з виконавчою службою.

Про це повідомив народний депутат і радник мера з питань благоустрою Дмитро Білоцерковець "Українській правді. Київ". Він розповів, що частково роботи профінансують меценати, а частково – гроші комунальників.

"До 9 червня виконавча служба на основі рішення суду дала час Профспілкам демонтувати ці 2 поверхи. Якщо вони до 9 червня цього не зроблять, то ми кажемо виконавчій службі, що ми як місто готові взяти процес демонтажу на себе. Тоді демонтуватимуть комунальники разом з виконавчою службою", - сказав Білоцерковець.

Він розповів, що на проведення демонтажу, за приблизними розрахунками, оцінюють у 100-200 тисяч гривень. Проблема в тому, за його словами, що між двома поверхами є перекриття, а розібрати газобетон не складно. Від цього залежить кінцева вартість робіт з демонтажу.

Нагадаємо, на даху Будинку профспілок у жовтні 2014 року розпочалося незаконне будівництво. У лютому того ж року на будівля майже повністю вигоріла. 23 березня Вищий господарчий суд зобов'язав Київську міську раду профспілок та ТОВ "Європолекс" демонтувати незаконну надбудову на Будинку профспілок у Києві.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
білоцерковець, будинок профспілок, КМДА
Вибір редакції, Суспільство
21.03.2018
Тільки в Древньому Києві можна побачити стародавні породи, яким понад тисячу років
0
0
17:17 21.03.2018
Головне - "позолотити" ручку
0
0
17:18 19.03.2018