На eSPORTconf Ukraine досвідом розвитку бренду HyperX поділиться Софія Дунаєвська

22 лютого на конференції eSPORTconf Ukraine 2017 виступить фахівець з кіберспортивного і відеоігрової маркетингу компанії HyperX, а також соведущая шоу "Битви геймерів" Софія Дунаєвська.

Тема доповіді: "Робота з лідерами думок у ігровій індустрії. Досвід бренду HyperX ".

Спікер відповідає за співпрацю з кіберспортсменами, відеоблогерамі, стримерами і іншими медіалічностямі ігрової індустрії СНД. Займається концепціями просування і створення тематичних відеороликів. З грудня 2016 по січень 2017 року виступила співведучою першого галузевого реаліті-шоу в російськомовному сегменті YouTube - "Битви геймерів". Також Софія Дунаєвська відповідає в компанії за спонсорську підтримку eSports-турнірів і команд регіону СНД.

На рахунку експерта більше десятка років роботи в ігровій індустрії, а також близько шести років на посаді маркетингового директора майданчики Starladder.tv, де вона створювала концепції eSports-проектів. Володіє досвідом курирування настільки великих eSports-змагань, як Inter challenge і Asus open. Крім цього, брала активну участь в організації багатьох менш іменитих турнірів з комп'ютерних ігор і кіберспорту.

Софія Дунаєвська в ході конференції поділиться таким досвідом:

  • створення маркетингових стратегій в e-Sports (включаючи кампанії, заходи, цифровий маркетинг та зв'язки з громадськістю);
  • впровадження стратегії бренду в сфері комп'ютерних ігор і кіберспорту (на прикладі Starladder.tv);
  • розробка і подальше просування тематичного відеоконтенту;
  • спонсорська підтримка киберспортівних змагань і клубів.

Пропонуємо також ознакомитися зі списком інших спікерів eSPORTconf Ukraine 2017. Купуйте білетибілети на офіційному сайті конференції.