На Київському пивзаводі варять пиво з річкової води

поділитись
На київському пивоварному заводі використовують воду з Десни. Вона проходить кілька етапів очистки перед тим, як стати пивом

Пиво є одним з найулюбленіших напоїв українців, а на його якість споживачі звертають велику увагу. Як би багатьом шанувальником хмільного напою не хотілось пити особливий продукт, варто зміритись, що левова частка вітчизняних виробників варять його на річній воді.

Як пише "Вечірній Київ", навіть ті заводи, що мають власні свердловини, використовують воду з місцевих річок, а з-під землі її качають лише в поодиноких випадках. Така ж ситуація і на київському пивоварному заводі.

"З самого початку наш завод планував використовувати річну воду. Ми маємо потужні технології очистки, тож у якості води можна не сумніватися. Головна сировина для пива проходить кілька етапів попередньої підготовки", - розповів про тонкощі пивоваріння співробітник заводу.

Крім того, на столичному підприємстві використовують воду не з Дніпра, а з Десни. Як розповіли на заводі, деснянська вода набагато краща і смачніша. Взагалі вона вважається однією з найякісніших в Україні.

Читайте також: Влада заборонить продавати алкоголь у дні державних свят

Нещодавно політики прийняли закон, який обмежує продаж алкоголю у кіосках. На свята складно буде купити не лише важкий алкоголь, а й навіть пиво.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Десна, Київ, пивзавод, пиво, пивоваріння, річна вода
Вибір редакції, Суспільство
23.03.2018
Акцію провели на честь важливого дня
0
0
09:35 23.03.2018
Таке рішення прийняла Київська міська рада
0
0
20:41 22.03.2018
У столиці нарешті визначилися з ділянками
0
0
15:23 22.03.2018