13-річний мешканець села Устинівка Попаснянського району Луганщини підірвався на детонаторі. Його у важкому стані доставили в реанімацію у лікарню міста Лисичанськ. У нього виявили численні вибухові травми в області грудей та живота. Постраждалий знайшов пристрій для підриву вибухівки на березі річки Сіверський Донець. Хлопець забрав його додому, щоб розібрати заради цікавості. Від незнання того з чим має справу і як поводитися із військовим знаряддям привів його у дію і стався вибух.

"На Луганщині такі випадки підриву людей бойовими припасами далеко не поодинокі. В містах та селах, які знаходяться поблизу ліній розмежування вогню, мешканці часто попадають на міни, розтяжки та інші залишені боєприпаси. Лише за останні кілька тижнів від подібних вибухів загинуло двоє осіб та три людини отримали поранення.

Ми неодноразово попереджали людей, щоб берегли своє життя та були обачними, але до наших повідомлень часто ставляться не серйозно", - пише на своїй сторінці у Фейсбук Генадій Москаль, губернатор Луганщини.

Луганська облрада задля безпеки закликає місцеве населення взагалі не ходити до лісу та не їздити на риболовлю.