Порушникам загрожують штрафи від 170 грн до 17000 грн, плюс 300% несплаченої суми митних платежів.

"Митниці ДФС разом з територіальними підрозділами Національної поліції України проводять спільні перевірки з метою виявлення транспортних засобів, які ввезені або перебувають на митній території України з порушенням митного законодавства. При необхідності, з числа співробітників митниць ДФС і Головних управлінь Нацполіціі створюються спільні мобільні групи для відпрацювання автодоріг на предмет виявлення і припинення фактів перебування на території України автотранспорту з порушенням митного законодавства", - повідомили в Державній фіскальный службі.

Фіксація і контроль переміщення автомобілів через митний кордон України здійснюється автоматично - за допомогою програмно-інформаційного комплексу "Журнал пункту пропуску" автоматизованої системи митного оформлення "Інспектор", - резюмували в ДФС.

Так, в залежності від перевищення встановленого терміну транзитного переміщення ст. 470 МК України передбачено стягнення:

- попередження або штраф у розмірі 170 грн (Перевищення не більше ніж на 1 добу);

Популярні новини зараз
Дружина Казаніна з "Квартал 95" розділила росіянок на типи - лань, курка та орлиця, і зробила висновки: "Чоловіка в жертву шакалу" Екстрасенс Гордєєв розкрив диявольський план путіна - пробудити антихриста: "Отримати зірочку від Люцифера" Ціни на ринках України злетіли до нового максимуму: рекордсмени яйця, сало та деякі овочі Українці отримали неправильні платіжки за газ, у відомстві назвали причину
Показати ще

- штраф у розмірі 3400 грн (Перевищення більше ніж на 1 добу, але не більше ніж на 10 діб). Але якщо людина протягом року вже притягувалася за таке правопорушення, її чекає штраф у розмірі трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (5100 грн);

- штраф у розмірі 8500 грн (Перевищення більш ніж на 10 діб).

"При перевищенні терміну тимчасового ввезення товарів на митну територію України або строку тимчасового вивезення товарів за межі митної території України більше ніж на десять діб ч. 3 ст. 481 МК України встановлено відповідальність у вигляді накладення штрафу в розмірі однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (на суму 17000 грн)", - додали в податковій службі.

"Знай.ua" раніше повідомляв, що депутати легалізували свавілля податківців.