Довіра громадян, які сплачують податки, та інновації в усіх сферах – саме цим пояснює секрет наповнення бюджету мер Львова Андрій Садовий інтернет виданню "Главком".

"Ми сьогодні виконуємо певну функцію локомотиву в нашій державі, тому що дуже багато інновацій починаються зі Львова. Ви самі звернули увагу на велосипеди. Мені приємно, що загальноєвропейська мережа відкрила свої пункти у Львові. Ми дуже багато будуємо нових велосипедних доріжок, до 2020 року в нас їх буде 268 кілометрів. Ми будуємо у Львові новий індустріальний парк спільно з голландською компанією CTP. Ми випускаємо у Львові всю лінійку громадського транспорту. Ви бачили, напевно, низькопідлогові трамваї, які є у Львові. Для Львова ми вже два купили, в цьому році отримаємо ще сім. У нас будуть такі трамваї, як їздять в європейських столицях. І мені приємно, що Київ купив вже один і ще 7 замовив. Ми у Львові випустили електробус - це дуже важливо, ми його купили для міста. Також 70 нових автобусів з англійськими двигунами закупили. Хочемо за три роки на 70% оновити весь громадський транспорт міста", - розповідає міський голова Львову.

Читайте також: На наступних виборах Садовий планує очолити уряд

На думку Андрія Садового, налагодження випуску низькопідлогових трамваїв у Львові є важливим. Це дає можливість вийти українському виробництву на великий європейський ринок. Також, львівські компанії мають багато замовлень в галузі IT, бо Львів – це місто, яке займає серйозну позицію на цьому ринку. Активно розвиваються сфери машинобудування, легкої промисловості, харчової, книгодрукування. Можливостей стає дуже багато.