В столичному районі Позняки розпочинається будівництво дитячого садку разом зі сквером на тому місці, де раніше мала з'явитись новобудівля. Програма економічного та соціального розвитку Києва виділить на цей проект близько ста мільйонів гривень.

Директор Департаменту будівництва та житлового забезпечення КМДА Олександр Спасибко і голова Дарницької РДА Геннадій Синцов повідомили мешканцям , що забудовник відмовився будувати багатоповерхівку на ділянці №15 в 9-му мікрорайоні житлового масиву "Позняки".

На цьому місці до кінця року має з'явитися дитячий садочок і сквер. Влада столиці узгодила бюджет на цей рік в розмірі 94,6 млн гривень для реалізації проекту. Зазначимо, що забудовник отримав право на створення багатоповерхівки з вбудованим дитячим закладом у 2014 році.

Читайте також: Зі столичних Позняків зникнуть озерні птахи (фото)

Нещодавно стало відомо, що на тих самих Позняках розпочали будівництво дому на території озера. Місце, до якого прилітали птахи, тепер засипано землею.

Популярні новини зараз
Путін може завдати ракетних ударів по Польщі Дружина Казаніна з "Квартал 95" розділила росіянок на типи - лань, курка та орлиця, і зробила висновки: "Чоловіка в жертву шакалу" Ціни на гречку досягли сезонного мінімуму: які цінники на полицях магазинів Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще