У столиці на проспекті Лобановського, 27-33 з'явився новий сквер. Його основною визначною пам'яткою стала "співаюча" клумба. Комунальне Об'єднання "Київзеленбуд" працювало над створенням комфорту в сквері протягом місяця.

На офіційній сторінці в соціальній мережі facebook КО "Київзеленбуд" повідомили, що за цей час вирівняли ґрунт, висадили 1035 живих кущів і влаштували 249 квадратних метрів доріжок фему.

Також працівники КП УЗН Солом'янського району зробили чудо-клумбу. "Вона співає в сонячні дні та грає під краплями літнього дощу". - йдеться в повідомленні.

Читайте також: Старий будинок мало "не вбив" киянина

Нагадуємо, раніше на столичному Подолі на вулиці Кирилівській, 124 облаштували новий сквер. Там створили клумбу в етно-стилі.

Популярні новини зараз
ТЦК хочуть жорстко карати за "помилки": за що штрафуватимуть З українців стягнуть "квартирний" податок: кому і які суми нарахують Скільки балів потрібно для вступу у виші 2026 році: на скільки треба скласти НМТ, щоб потрапити на бюджет ТЦК почали ставити чоловіків "на лічильник": вигадали альтернативу повісткам - що вимагають
Показати ще

Усередині скверу влаштували доріжку з ФЕМА за європейськими стандартами укладання. У сквері з'явилися нові лавочки, урни, а також висадили 615 кущів.