В столиці вводять нововведення в дорожньої розмітки. Так, на проїжджій частині біля трамвайних зупинок на вул. Кирилівській, 23, і Нижній Вал, 15, з'явилася попереджувальна жовта розмітка як знак для водіїв, що в цьому місці заборонено паркування, а також йде посадка / висадка пасажирів, повідомляє "Сегодня".

Ініціатором появи розмітки виступила громадська організація і "Київавтодор", яка відремонтував дорожнє покриття. Розмітка наносилася за спонсорські кошти.

Читайте також: Київський асфальт йде під землю

Як зазначив представник громадської організації, в соцмережах було проведено голосування, щоб визначити найбільш проблемні місця в Києві, де небезпечно сідати в транспорт.

Організація планує надалі сприяти появі такої розмітки на вул. Глибочицькій, а також на інших зупинках, де є проблеми з безпекою.

Популярні новини зараз
450 гривень на оплату комуналки: тисячам українців перерахують гроші Доведеться зупинитися: в Україні копи почнуть жорстко штрафувати за "легке" порушення Ціни тануть - запаси зростають: в Україні оновили вартість яєць, солі та макаронів Подарунок під ялинку: влада затвердила підвищення одного з комунальних тарифів
Показати ще

Найближчим часом нанесуть розмітку для громадського транспорту на пр. Возз'єднання, мосту Патона, вул. Довженко і Теліги, а також від пр. Маяковського до ст. м. "Харківська".