Сьогодні, 6 червня, в столиці сталося ДТП зі стріляниною. Інцидент стався поблизу Караваєвих дач на вулиці Учительській.

Портал "Реал" повідомив, що автомобіль "Мітсубісі Лансер" не розминувся з вантажівкою. Внаслідок виник конфлікт.

Водію та пасажиру "Мітсубісі" не сподобалася поведінка водія вантажівки і вони вибили йому скло за що і отримали відсіч.

Водій вантажівки дістав травматичну зброю і вистрілив у них. Постраждалих забрала швидка допомога.

Читайте також: Столичний бульвар Шевченка стоїть у величезному заторі

Популярні новини зараз
На картку прийде не лише пенсія: українцям обіцяють одразу п'ять виплат у квітні ТЦК відстежуватимуть місцезнаходження ухилянтів: видадуть самі себе ТЦК підуть у минуле? Українцям готують нову систему призову — що зміниться Українців обкладуть додатковими податками: кому готувати гаманці
Показати ще

Нагадуємо, на днях у Києві місцевий житель напав на свого сусіда за те, що той нібито зайняв його місце для паркування. Крім того зловмисник обіцяв підпалити його машину.