На Трухановому острові планується облаштувати декілька об'єктів для відпочинку. Відкриття приурочать до дня Києва. Це сьогодні під час суботника на острові повідомив мер Києва Віталій Кличко.

"До Дня міста на Трухановому планується облаштувати веломаршрут, велопрокат, прокат роликів, футбольні та волейбольні майданчики, мотузковий парк, стадіон веслувальників, зону пляжного футболу і волейболу, пляж для інвалідів, концертний майданчик", - процитувала прес-служба Кличка.

Мер підкреслив, що проекти першочергових змін будуть спочатку презентовані перед початком робіт. Це буде зроблено для того, щоб і громадськість теж змогла висловитися.

"Ми плануємо зробити Труханів центром відпочинку киян", - наголосив Кличко.

Також він відзначив, що ініціативу та готовність щодо облаштування острову виявили саме громадські і спортивні організації. З'явилася, наприклад, освітлена алея з енергозберігаючим лампами.

Популярні новини зараз

50 років тому знайшли скіфську пектораль: що таїть в собі знаменитий артефакт

Зірка "Дизель шоу" Булітко зізналася в дитячому "грішку": "Весь час намагалася"

На полиці - 9.27 грн, на касі - ціна в квадраті: відомий супермаркет продає один пакет за ціною двох

Марина Боржемська привітала найдорожчого чоловіка у своєму житті: "Люблю тебе"

Показати ще

Кличко підкреслив, що суботники стартують по всьому місту. Сьогодні прибиратимуть Труханів острів і Голосіївській парк, а до вже кінця двомісячника з благоустрою міста планується висадити три тисячі дерев.