Вчора, 5 березня, приблизно о 16 - 17 годині стався прорив газової магістралі в районі міста Гайсин Вінницької області. Очевидець аварії повідомив журналістам "Знай", що рухався ввечері по трасі Немирів-Гайсин на червоному мотоблоці і побачив незрозумілий стовп "пари". Підійшов ближче до місця події він побачив, що стався прорив, а сама труба вкрита газовим конденсатом.

Все це сталось за 20-30 метрів від траси сполученням Немирів-Гайсин.

Також він нам повідомив,що займання газу не було, а був тільки витік висотою приблизно 2 м.

Свідок аварії одразу звернувся до місцевого чергового працівника аварійної газової служби. Прибувши на місце черговий одразу ж викликав аварійну групу з міста Гайсин, яка оперативно прибула на місце за 10 хвилин.

Також було викликано службу ДАІ та міліції. Після прибуття їх на місце, була перекрита дорога та місце аварійного пориву в радіусі 400 м через можливу загрозу вибуху. Свідок повідомив журналістам "Знай", що постраждалих та руйнувань, на щастя, немає.

Популярні новини зараз
Україну накриє арктична зима: Новий рік зустрінемо з 20-градусними морозами ПриватБанк скасував комісію: для кого діють пільгові умови Банки посилять контроль за рахунками пенсіонерів: кому блокуватимуть картки "Пакувати" будуть не тільки ТЦК: експерт розповів, як можуть змінити мобілізацію у 2026 році
Показати ще

Аварійна служба посилено працює на місці прориву, але поки, що не може ліквідувати його через високий тиск у магістралі.

На даний час дорога та місце аварії залишаються перекритими.