Щойно стало відомо про те, що знайшли одного з трьох рятувальників, які опинились під багатотонними завалами сміття. Нажаль, врятувати чоловіка не змогли. Він занадто довго був у "сміттєвій пастці".

Про це на своїй сторінці у facebook повідомило ДСНС України.

"О 15 год. 36 хв. на сміттєзвалищі у с. Збиранка Львівської області знайдено тіло одного рятувальника", - йдеться в повідомленні.

Пошукові роботи тривають. Доля ще двох рятівників наразі лишається невідомою.

Читайте також: Чиновники знайшли винного в смерті львівських рятувальників

Популярні новини зараз
Найповніший і найточніший гороскоп на листопад-2025 для всіх знаків Зодіаку Суттєве зростання в комунальних платіжках: українцям готують нові тарифи "Нехай роблять з учителем після уроків": українці пропонують звільнити школярів від домашніх завдань Перерахунок пенсій у 2026 році: кому збільшать виплати та наскільки
Показати ще

Нагадаємо, що 30 травня на Грибовецькому сміттєзвалищі під час гасіння пожежі стався зсув сміття. Внаслідок цього під завалами опинились троє працівників Управління Державної Служби з Надзвичайних ситуацій у Львівській області.