Під Києвом поліція затримала нареченого та свідка прямо не весіллі,які напередодні церемонії вкрали з авто, яке було припарковано на одній з вулиць міста, фірмові диски.

Сталась подія в місті Кагарлик.

"До чергової частини Кагарлицької поліції надійшло повідомлення від 45-річної місцевої жительки, яка виявила відсутність дисків на своєму автомобілі. Працівники поліції за допомогою камер відеоспостереження оперативно встановили зловмисників. Ними виявилися жителі міста Богуслав. Поліцейські затримали двох хлопців під час святкування весілля. Вони зізналися в скоєні злочину і розповіли, що автомобільні запчастини їм знадобились для власного транспортного засобу аналогічної марки. Правоохоронці вилучили запчастини та повернули власниці ", - повідомляють в поліції Київської області.

Читайте також: У столиці позашляховик зі зброєю та наркотиками врізався в авто (фото)

За фактом крадіжки відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.185 (крадіжка) КК України. Дана стаття передбачає покарання у вигляді штрафу від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадських робіт на строк від вісімдесяти до двохсот сорока годин, або виправних робіт на строк до двох років, або арешту на строк до шести місяців, або позбавлення волі на строк до трьох років. Досудове розслідування триває.

Популярні новини зараз
Українцям готують виплати по 2000 та 3000 грн: кому надійдуть гроші Бронь не гарантує спокою: військовозобов'язаним підготували новий квест – що треба встигнути Масові перевірки пройдуть по всій країні: де шукатимуть ухилянтів Від ТЦК більше не сховатися: мобілізація дістанеться миттєво кожного ухилянта
Показати ще