Курйозний випадок стався у Новоросійську. У місцеву поліцію подзвонили кілька переляканих чоловіків, і сказали, що у їх помешкання хочуть проникнути невідомі.

Коли правоохоронці прибули на місце виклику в один з приватних готелів, то не виявили там ніяких грабіжників чи хуліганів. Зате в номері, з якого їм телефонували, стражі порядку побачили трьох приїжджих із близького зарубіжжя, які поводилися якось неадекватно, передає "Югополіс".

Поліцейскі опитали очевидців і сусідів, чи дійсно хтось намагався увірватися в номер. З'ясувалося, що ніхто з них не чув ніяких підозрілих звуків.

Читайте також: Ківа назвав точну кількість наркоманів в Раді

Тоді правоохоронці влаштували допит самим мешканцям готелю, які перебували у стані наркотичного сп'яніння. У ході розмови один з них, 21-річний молодий чоловік, зізнався, що має відношення до торгівлі наркотиками. Виявляється, він був "закладчиком" та ховав психотропні речовини в домовлених місцях, аби відпрацювати борг.

Чоловік показав поліцейським, куди засунув велику партію синтетичних наркотиків. Упаковки з препаратами знаходилися у металевій трубі готелю.

Тепер горе-наркодилеру загрожує позбавлення волі на строк до 20 років.