NASA продемонструвало фото, на якому видно піщані дюни, вкриті випаровуються камінням. Унікальний знімок зробили на Марсі.

Портал "Корреспондент" повідомив, що так зване випаровування каменів відбувається за рахунок трансформації твердих порід в газоподібні. Такий процес відбувається під впливом сонця.

На знімках видно, як вуглекислий газ, який руйнує камені, починає випаровуватися. Випаровування газу - це темні лінії на знімку.

NASA поділилися, що такі випаровування виникають тільки тоді, коли відбувається зміна сезону. Агенство показало кінець марсіанської зими.

Читайте також: NASA разом зі студентами розробляє літак для Марса

Популярні новини зараз

Зірка серіалу "Папік" Дар'я Петрожицька згадала Стаса Боклана і вручення звання "Заслуженого артиста": "За що?"

У військовій частині 20-річного Артемія Рябчука, який вбив 5 людей, сталося два самогубства: командувач Нацгвардії подав у відставку

Ірина Білик навіть вдома ховає своє обличчя - укладає волосся і наносить тонни макіяжу: "Я не одна така?

Що сталося з героями серіалу "Кадетство": Соболєв безслідно зник, а Синіцин "посунув" Малахова

Показати ще

Нагадуємо, американське космічне агентство NASA планує створити у космосі першу креативну галерею. Її розмістять на астероїді Бенну.

Експонати для виставки відбиратимуть за пропозиціями користувачів соцмереж. Вони надсилатимуть аерокосмічному агентству такі твори мистецтва, як картини, фотографії, музику та відео. Для цього потрібно використовувати відмітку @OSIRISREx. Відслідковувати роботи можна за хештегом #WeTheExplorers.