Американське космічне агентство NASA планує створити у космосі першу креативну галерею. Її розмістять на астероїді Бенну.

Про це повідомляє NASA на офіційному сайті. Експонати для виставки відбиратимуть за пропозиціями користувачів соцмереж. Вони надсилатимуть аерокосмічному агентству такі твори мистецтва, як картини, фотографії, музику та відео. Для цього потрібно використовувати відмітку @OSIRISREx. Відслідковувати роботи можна за хештегом #WeTheExplorers.

У NASA зазначили, що твір мистецтва для майбутньої галереї повинен відображати художні прояви, які притаманні для професії дослідника. Всі роботи, які пройдуть конкурсний відбір, завантажать на чіп. Його залишать на астероїді Бенну, а звідти візьмуть зразки породи космічного об'єкта.

Читайте також: NASA розробляє космічний "вітрильник"

Твори мистецтва на конкурс можна надсилати до 20 березня. Космічну ж місію NASA планує розпочати у вересні. Триватиме вона приблизно два роки.

Популярні новини зараз

Олександр Пономарьов різко змінив стиль: "У магазині дивилися на мене як на прибульця"

Руслана Лижичко готується до поповнення у сім'ї? 48-річна співачка захотіла потішити чоловіка своєю маленькою копією

Зірка "МастерШеф" Ольга Мартиновська похвалилася сімейним щастям в обіймах доньки і Ектора Хіменеса-Браво: "Вже подружжя"

33-річний шеф-кухар забив татуюваннями майже все тіло за 2 мільйони гривень: "Найболючіше в попі"

Показати ще

Нагадаємо, графічний дизайнер Брайан Поллетт довів себе до межі, використовуючи новий психоделік щодня протягом двадцяти днів заради мистецтва. Він заявив, що "хотів би дослідити ті можливості, які відкривають у людині психоделіки і як це впливає на мистецтво". Художник розробив цілий проект та описує в ньому свої враження від вживання наркотичних речовин.