Призери Паралімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро (Бразилія) отримали премії за медалі та гідну участь у змаганнях. Сьогодні спортсменів зустрічали в Україні як справжніх переможців, адже кількість нагород цього року справді вражає.

Про це міністр молоді та спорту Ігор Жданов написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

"Хочу повідомити приємну новину. Всім спортсменам-паралімпійцям збірної України, який завоював нагороди на Паралімпіаді в Ріо, виплачені заслужені державні призові. Міністерство молоді та спорту спрацювало оперативно, кошти надійшли на картки спортсменів", - сказано в повідомленні.

Цього року збірна України завоювала 117 медалей і посіла 3-е місце серед 176 банків країн.

Чергуватимуть представники ТЦК: де українцям тепер можуть вручити повістку Травень буде дуже важким для українців, але 2 знакам Зодіаку пощастить: хто ці щасливчики Комунальні платежі скасовуються: названо категорію осіб, якій можна не платити Стосується всіх пенсіонерів: ПФУ поділився важливою інструкцією

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що паралімпійська чемпіонка Маріка Вервут не готова зробити евтаназію одразу після Ігор у Ріо. Бельгійська спортсменка розповіла, що поки має сили жити.